Helista meile
+372 505 58 05

Meist

Meie peamiseks tegevusalaks on investeeringud kõrge kasvupotentsiaaliga ettevõtetesse. Investeerime ettevõttesse, mis omab kindlat ideed või äriplaani ja mis vajab täiendavat rahastamist seoses kiire kasvu või laienemisega. Teeme riskikapitali investeeringuid ettevõtte stardietapis ja laienemise etapis ehk kasvufaasis. Meie ettevõtte poolt tuleb alustavat firmat appi juhtima rahvusvaheliste kogemuste ja kontaktidega finantsspetsialist.

Lisakapitali kaasame suurendamaks sünergiat ja maksimeerimaks startup ettevõtte kasvu. Eesti ja Baltikumi suurimaks hädaks on, et napib vaba kapitali ja paljude noorte ja lootustandvate ettevõtete kasv jääb kapitali nappuse tõttu toppama.

Meie peamine erinevus tavalisest riskikapitalifondist on see, et me investeerime ettevõtetesse lisaks tavapäraselt levinud varajasele kasvufaasile ka seemnefaasis (seed) ja varajases faasis (start-up). Traditsioonilsed riskiinvestorid investeerivad tavaliselt alles varajases kasvufaasis (early growth) kuna siis on risk väiksem. Hea on meie ettevõtmine seepärast, et nii võib avastada nii mõnegi väga suure potentsiaaliga ettevõtte, kuid samas on ka investeeringud mõnevõrra riskantsemad.

Kuidas alustada?

Saada meile oma äriprojekti lühitutvustus. Juba töötava ettevõtte puhul palume lisada bilansi ning kasumiaruande. Saadetud info põhjal saame analüüsida esitatud äriplaani kasvuperspektiivi ning kasumiootust. Kiiret  kasvuperspektiivi ning kõrget kasumiootust omavate projektide puhul alustame läbirääkimisi investeeringute tingimuste osas ning sõlmime vastavasisulise kavatsuste protokolli.